robot 

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI oraz SOK Stokrotka zapraszają!

Nauka połączona z zabawą? To proste!


            Dzięki zajęciom z robotyki przez zabawę wytłumaczymy dzieciom świat fizyki, informatyki i mechaniki. Będziemy razem budować roboty i programować je na różne sposoby. Korzystamy z najlepszych zestawów edukacyjnych takich jak: Lego Wedo, Mindstorms, Pneumatyka i Odnawialne Źródła Energii.

            Wszytkich fanów gier zaciekawimy programem Scratch, który umożliwia tworzenie własnych gier.
Tinkercad to program do projektowania w 3D, uczestnicy będą mogli stworzyć swój własny projekt a następnie wydrukować go na drukarce 3D. Jest to dziecięca wersja programu AutoCad.
             Photon to robot dla najmłodszych, przystosowany już dla czterolatków. Najbliższą okolicę zobaczymy z lotu ptaka, dzięki dronom DJI. Każdy z uczestników będzie mógł zaprogramować tor lotu drona lub sterować nim ręcznie.
             Zestaw Horizon pozwoli nam wyjaśnić zasady działania napędów wodorowych a chemia dzięki doświadczeniom stanie się znacznie przyjemniejsza.

Na zajęcia mogą zapisać się dzieci w wieku 6-9 lat oraz 10-13 lat. Grupy będą liczyły max. 12 osób. 

Zajęcia są odpłatne 50zł/1os./miesięcznie.

Zajęcia każdej grupy będą się odbywać co dwa tygodnie w wymiarze 1,5 g.

Zapisy i informacje  do 30 pażdziernika pod nr tel. 52 3312188 (SOK Stokrotka). 

Szczegółowe informacje na temat zajęć :Akademia Przyszłości -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    www.facebook.com/APmodliborski   k. 605 855 302 

Zajęcia bedą odbywały się z zachowaniem obostrzeń Covid-19 i wymogów sanitarnych. Każdy uczestnik będzie obowiązany złożyć oświadczenie o stanie zdrowia.

Przypominamy, że na terenie SOK Stokrotka obowiazują maseczki i dezynfekcja rąk przy wejściu.